روز پرایم ۲۰۱۷ در آمازون چه خبر است؟
روز پرایم ۲۰۱۷ در آمازون چه خبر است؟

آمازون روز پرایم ۲۰۱۷ را معرفی کرد. این سومین سال است که حراج روز پرایم آمازون برگزار می‌شود. امسال برای اولین بار آمازون تعدادی از پیشنهادهای روز پرایم را پیش از برگزاری مشخص کرد. حراج روز پرایم پاسخی است به حراج روز جمعه یا “Black Friday”.

در روز پرایم صدها هزار پیشنهاد وسوسه‌انگیز که هر ۵ دقیقه یکبار به روز می‌شوند برای مشترک‌های پرایم آمازون در دسترس قرار می‌گیرند. برای دسترسی به این پیشنهاد‌ها کاربران آمازون باید اشتراک پرایم خود را فعال کنند.

حراج روز پرایم ۲۰۱۷ آمازون برای ۳۰ ساعت و در ۱۳ کشور برگزار می‌شود، از ۶ بعدازظهر روز دوشنبه ۱۰ جولای (به زمان غرب آمریکا) تا پایان روز سه‌شنبه ۱۱ جولای. برای اولین بار کاربران آمازون در چین، هند و مکزیک هم به حراج روز پرایم دسترسی خواهند داشت.

روز پرایم سال گذشته بزرگترین روز آمازون بود، اگرچه به خاطر حجم بالای ترافیک در وب‌سایت آمازون مشکلاتی در پرداخت برای تعدادی از کاربران به وجود آمد.

امسال آمازون پیشنهاد‌ها را بر مبنای موضوعی دسته‌بندی کرده است، برای نمونه پیشنهادهایی برای افرادی که حیوان خانگی دارند یا برای باغبانان. یکی از گله‌های کاربران آمازون در روز پرایم سال گذشته این بود که دسترسی و پیدا کردن پیشنهادها به هیچ عنوان راحت نبوده است.

یکی دیگر از گله‌های کاربران آمازون در روز پرایم سال گذشته قرار داشتن تعدادی از کالاهای کم‌طرفدار در میان پیشنهادها بوده که آن‌ها را از خرید در روز پرایم ناامید کرده است.

اما امسال آمازون پیشنهادهای بسیار بهتری را برای کاربران خود درنظر گرفته است، مانند تخفیف‌های وسوسه‌انگیز برای بسیاری از تلویزیون‌های هوشمند. پیشنهادی که بیشترین طرفدار را در حراج روز جمعه دارد.

TechCrunch

مجید مرادیان

استراتژیست دیجیتال